CALVIN KLEIN – Kalhotky – spodní prádlo

CALVIN KLEIN – Kalhotky – spodní prádlo

Co je takové zajímavé na Calvin Klein kalhotkách? Proč je v současnosti toto spodní prádlo takové kupované po celém světě? Na tohle všechno se podíváme i v tomto článku.

Značka Calvin Klein je v poslední době velmi populární mezi mladými lidmi. Určitě ale tato skutečnost není žádná náhoda. Proto se podíváme trošku blíže co všechno je na tom pravdy. V této části se ale budeme více méně věnovat Calvin Klein kalhotkám jako zvláštní kategorii.

Vždy když někomu vzpomenete slovíčka Calvin Klein Underwear nebo jinak Calvin Klein spodní prádlo, tak si hned představí krásné a hlavně stylové prádlo které by určitě chtěl nebo i vlastní ve své skříni. V současnosti je dost velká šance, že tvoji přátelé toto spodní prádlo již mají v své skříni, tak nač stále čekáš?

Pojďme si ale trošku rozebrat toto spodní prádlo konkrétní tedy CK kalhotky.

Samozřejmě i Calvin Klein kalhotky se dají rozdělit do pár kategorií jakož i jiné kalhotky:

  1. Calvin Klein Tanga
  2. Calvin Klein Basic (klasické)
  3. Calvin Klein dámske boxerky

Toto rozdělení by samozřejmě mohlo být i trošku širší, protože ve skutečnosti známe více druhů kalhotek. Ale nám stačí vědět pouze tyto 3 Calvin Klein kategorie které se pak rozdělují do menších podkategorií, které rozepisovat by nemělo žádný smysl.

Calvin Klein Tanga ( CK Tanga)

Takže jako první si trošičku popíšeme nejznámější Calvin Klein tanga. Nejznámější tanga pocházejí z kolekce Modern Cotton a určitě jste nejeden kousek viděli i ty. Tyto tanga mají klasický střih jako všechny ostatní tanga. Samozřejmě ale jejich vzezření je obohacen o velmi zajímavý bílý pásek na vrchu (gumička) na kterém samozřejmě nechybí Calvin Klein nápis. Právě tento pásek proslavil tuto kolekci, takže všechny nejznámější kousky od Calvin Klein mají tento pásek.

Další zajímavá tanga jsou dost podobné jako tyto předchozí ale tyto Calvin Klein String tanga mají trošičku méně “materiálu”. například i ten bílý pásek je užší, ale jak byste si možná mysleli, že právo kvůli tomuto jsou ty tanga i ošklivější nebo méně výrazné, tak se rozhodne mýlíte. Jak se říká v jednoduchosti je krása, a právě touto jednoduchostí získávají ten pravý půvab.

Calvin Klein tanga nejsou pouze v základních barvách jako je černá, bile a šedá ale dostanete je i v různých barevných kombinacích.

 

Calvin Klein tangá

 

Calvin Klein – kalhotky basic

Tyto kalhotky jsou vlastně klasické kalhotky, které jsou určeny pro méně odvážné ženy které nerady nosí tanga nebo se prostě cítí příjemněji v klasických kalhotkách. Přesto že nejprodávanější kalhotky Calvin Klein jsou vlastně tanga, tak tyto basic kalhotky rozhodně nezaostávají v prodeji. Také se i tyto kalhotky prodávají v různých barevných kombinacích, ale samozřejmě nejprodávanější Calvin Klein kalhotky basic jsou v černé, šedé a bílé barvě.

Tyto kalhotky basic se častokrát prodávají jako výhodné sady kde se nachází v balení kromě kalhotek i Calvin Kline podprsenka

Calvin Klein Dámske kalhotky bíle – basic

 

Calvin Klein – dámske boxerky

 

Další a zároveň i poslední z kategorií dámských kalhotek si trošku popíšeme dámské Calvin Klein boxerky. Tyto dámské boxerky jsou sice nejméně prodávány, ale ženy které si je kupují je mají velmi v oblibě. Tyto kalhotky sice zakrývají podstatnou část hýždí, ale správný chlap by měl ocenit i ženský zadek v těchto kalhotkách. Tyto kalhotky se převážně vyrábějí v černé, bílé a šedé barvě. Existuje velmi málo jiných barevných kombinací.

Dámske Calvin Klein Boxerky

Materiál a složení Calvin Klein kalhotek

Na závěr si můžeme trošku popsat z čeho vlastně tyto kalhotky jsou vyráběny a proč jsou tak pohodlné.

Značka Calvin Klein je velmi kvalitní značka co se týče materiálů. Co se samozřejmě odráží na pohodlí při nošení. Vzezření kalhotek není vždy všechno. I když se říká, že pro krásu se trpí, tak při Calvin Klein Underwear to rozhodně nehrozí, protože spojili kvalitu s pohodlím co doplnili unikátním a stylovým vzezřením.

TIP: Vždy se lépe vyplatí kupovat celé sety, protože mají zvýhodněné ceny. Zvýhodněné sety najdeš zde: ZVÝHODNĚNÉ SETY

Calvin Klein spodní prádlo je vyráběno hlavně z přírodní bavlny. Některé produkty dokonce obsahují až 90% čisté přírodní bavlny. Samozřejmě kvalita a pohodlí spodního prádla nelze dosáhnout pouze bavlnou. Proto do výroby zapojují různé materiály jako například modal nebo spandex (elasten).

Nezapomeňte že nestačí pouze kvalitní spodní prádlo abyste měli krásnou postavu, měli byste občas sednout i na stacionární kolo nebo běžecký pás a zapojit nějaké kardio cviky


Tento článok vytvoril: www.CALVINKLEIN.obchod.cz  

CALVIN KLEIN – Kalhotky – spodní prádlo
Ohodnoť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *