Calvin Klein Podprsenky

CALVIN KLEIN –  Podprsenky 

 

Calvin Klein podprsenky jsou právě to co potřebujete pokud hledáte podprsenku která hned na první pohled upoutá sraz každého chlapa nebo alespoň toho vašeho? Tak právě Calvin Klein podprsenky z kolekce Modern Cotton jsou ty právě podprsenky pro tebe! Pojďme si je ale trošku rozebrat, protože každá Calvin Klein Podprsenka je trošku jiná. Na začátek ale třeba poznamenat, že tyto podprsenky nejsou jen hezké co se týče vzhledu ale i neskutečně pohodlné.

Jako první Calvin Klein Podprsenku kterou si rozebereme tak je to asi nejznámější Calvin Klein podprsenka. 

 

Calvin Klein Podprsenky – sportovní

Co se týče její vzezření tak hned na první pohled si všimnete, že to není klasická podprsenka ale podprsenka která vám pokrývá značnou část topu. Ze zadu má takzvané boxerské provedení. Na spodku podprsenky jako klasicky vždy najdete pružný pásek s nápisem Calvin Klein.

Co zvykne být problém i při vybírání velikosti, tak je to to, že tato podprsenka nemá nastavitelná ramínka. Další problém který se spojuje s touto podprsenkou, se “nachází” z vnitřní strany, lépe ale řečeno spíše nenachází protože tam nenajdete žádný Push-Up effect, a proto se jim vyhýbají ženy nebo dívky které mají menší poprsí protože se jim v této podprsence prsa doslova ztrácí.

Složení: 90% bavlna, 10% elastan.

CALVIN KLEIN - podprsenka - sportovní

♥ Tu chci!

 

Calvin Klein podprsenka – Lift Up

Tak právě tato podprsenka je takové vylepšení té sportovní podprsenky, protože při této již najdete i Lift Up effect, čili po ní sahají ty ženy a dívky které mají menší poprsí, ale i ty s větším si je častokrát kupují.

Co se týče vzhledu Lift Up podprsenky, tak je na první pohled stejný jen s menšími změnami. Hned v z předku si všimnete že tato má trošku větší výstřih do tvaru “V” neboli nabývá trochu tvar klasické podprsenky. Ze zadu jsou ramínka překřížené a na spodku klasicky Calvin Klein pásek. A z vnitřní strany tam najdete již zmíněné výztuže (Lift Up).

Složení: Vnějšek – 53% bavlna, 35% modal, 12% elastan. Vnitřek – 93% polyester, 7% elastan

Calvin Klein - podprsenka - liftup

♥ Pozriet v e-shopu

 

 

Calvin Klein podprsenka – Bralette

Podprsenka Calvin Klein Bralette je celkově dost podobná té první sportovní, takže ani nevím co tam přesně popsat protože by se to tam dost opakovalo. Jediný rozdíl je v tom, že tato podprsenka má nastavitelné ramínka co je dost výhoda pokud si nevíte najít tu správnou velikost při té sportovní. Stejně zde najdete pružnou gumičku s Calvin Klein nápisy. A také nemá zevnitř výztuže.

Složení: 92% bavlna, 8% elastan.

Calvin Klein - podprsenka - bralette

♥ Tu chci!

 

 

TIP: Vždy se lépe vyplatí kupovat celé sety, protože mají zvýhodněné ceny. Zvýhodněné sety najdeš zde: ZVÝHODNĚNÉ SETY

 

Na závěr:

Na závěr je třeba poznamenat, že Calvin Klein je velmi známá značka, která si dává záležet na kvalitě materiálů a to se samozřejmě odráží i na pohodlí při nošení. Je úplně jedno jakou podprsenku si vyberete, tak či tak vám určitě sluší a budete se v ní cítit nejvíce pohodlně. Calvin Klein podprsenka je to pravé ořechové pro Vás a také pro vašeho partnera na okouzlení.

Tento článok napísal www.CALVINKLEIN-obchod.cz

 

Mohlo by vás zaujímať:

Zvýhodnené sety:

Calvin Klein Podprsenky
Ohodnoť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *