Calvin Klein

Calvin Klein spodní prádlo

Calvin Klein spodní prádlo je značka která vyrábí spodní prádlo pro ženy ale i pro pány. Calvin Klein spodní prádlo známe hlavně kvůli maximální kvalitě, pohodlnosti, ale přesto všemu udržuje svůdnost. Vyrábějí se hlavně dámské tanga, podprsenky a pánské boxerky nebo trenýrky. Spodní prádlo Calvin Klein je zaručena kvalita a nejvyšší pohodlí jaké si jen umíte představit.

Jednoduchý styl, mnoho variant a různorodost jsou hlavní znaky pro tuto značku. Dává si záležet na jednoduchosti, praktičnosti a především na pohodlí, ale zároveň mají neskutečně trendy styl. Calvin Klein spodní prádlo je nepochybně jedna z nejznámějších značek na celosvětovém trhu. Samozřejmě značka není známá jen jako spodní prádlo ale vyrábějí i různé oblečení, parfémy a módní doplňky.

Na našem obchodě najdete různé podprsenky, které vám určitě doporučujeme. Najdete u nás push-up košíčky, které zvýrazní ženský dekolt a máte možnost si vybrat z množství barev. Mužům doporučujeme Calvin Klein boxerky, které jsou zhotoveny z jemné, měkké tkaniny, s širokou, pohodlnou gumou v pase a samozřejmě také v různých barvách. Samozřejmě mužům doporučujeme i Calvin Klein Trenýrky. Najdete zde i velmi populární dámské tanga které jsou velmi pohodlné, jemné, hladové a samozřejmě také v různých barvách.

Calvin Klein je světoznámý americký návrhář módy, který v roce 1986 založil i se svým kamarádem Barrym Schwartzem značku s názvem Calvin Klein. Značka v těchto letech vyráběla kalhoty z džínoviny. Díky skandálu s herečkou Brooke Shields se značka stala známá, protože herečka pózovala na plakátech oblečená pouze v džínách.

Firma se začala zajímat a vyrábět spodní prádla v až v roce 2002, kdy se hlavní tváří této prádla stala modelka Kate Moss.

V současné době je značka Calvin Klein populární hlavně kvůli spodním prádle z kolekce Modern Cotton, kde téměř vše spodní prádlo má charakteristickou elastickou gumu s nápisem.

Calvin Klein modrá tanga s krajkou Thong
Ohodnoť!

Zobrazujú sa výsledky 1–20 z 803